Probuď svou fantazii

Informace

Tato stránka slouží k prezentaci budoucí knižní série "Příběhy Illeanu" a bližšímu seznámení se světem v němž se budou příběhy odehrávat. Stránku sem založil také především kvůli názorům ze strany čtenářů a dostal sem tak případnou motivaci nebo se poučil z chyb. 

Pokud by jste měly nějaké připomínky, návrhy, kritiky či otázky apod. Tak mě prosím kontaktujte, nejlépe na jeden z mailů uvedených na této stránce. A nebo napište váš názor přímo zde na stránce.   

 

Veškerý obsah těchto stránek v podobě textů, hudby, obrázků apod., jsou předmětem autorských práv provozovatele (Adam Huťka, Hajnice 129) těchto stránek, není-li uvedeno jinak!

Aktivita stránky?

Budu se snažit každý týden dodávat nové informace ohledně fantasy světa Illean a navíc se vám budu snažit čtení zpříjemnit co největším počtem kratších povídek, právě z tohoto světa.

Historie projektu

Svět Illean začal vznikat v květnu v roce 2013. Mezitím bylo stvořeno přes 13 inteligentních ras, nějaké mapy, zákony magie, živlů a jiných sil. Svět má za sebou i zhruba 26 tisíc let starou historii, kdy nejednou málem zanikl. 

Rasy, magie a další věci jsou také přepsané a plně aplikovatelné na Dračí Doupě 1.6!

Vyhledávání

Anketa

Čtete často knihy fantasy žánru?

Ano (4)
100%

Ne (0)
0%

Občas (0)
0%

Téměř furt (0)
0%

Celkový počet hlasů: 4